ELYPSE BAR&HIM

ELYPSE BAR&HIM

Moderne, elegante me dyer Push System dhe kornize te trashe.
Dy ngjyreshe dhe e lehte per kombinim.

  • Additional information
  • Reviews (0)

Additional information

Firma

MOBIN

Dimensioni

GJ/TH/L: 190/50/83

Materiali

Kryesisht mediapan
Shkelqim i larte i llakiruar

Funksioni

1+1 Rafte
x2 Ndricim

Perparesite

1. Dyert me sharnire Hettich
2. Të gjitha Dyert, Tabelat, Anësoret, Raftet dhe Shpina janë të trasha dhe të plota;
3. Lehte per pastrim

Ngjyra

BARDHE & HIRTE MBYLLET

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “ELYPSE BAR&HIM”